Nasza firma to nasze hobby i pasja.

Michał – genialny i kreatywny grafik, który pewnego dnia postanowił opuścić agencję reklamową i działać na własną rękę. Poza tworzeniem fantastycznych grafik zawsze ciągnęło go do odkrycia świata nadruków. Poprzez upór i dzięki wielu kursom odkrył tajniki tworzenia nadruków różnymi technikami. Aby realizować swoje hobby zakupił swoją pierwszą maszynę do sitodruku, potem następną i nastepną i tak małymi kroczkami powstała nasza pracownia.

Kasia – od zawsze pracowała w branży reklamowej, co pomogło jej w kontaktach z klientami, podwykonawcami i pracownikami. To ona odpowiada za projekty związane z projektowaniem i szyciem odzieży. Również na jej barkach spoczywa prowadzenie firmy i cała logistyka z tym związana.

Razem zajmujemy się tworzeniem grafik, jak również, albo przede wszystkim przenoszeniem ich na tekstylia. Przez lata nabraliśmy doświadczenia w produkcji odzieży reklamowej oraz projektowaniu i szyciu odzieży eventowej i firmowej.

Zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy wycenę, wizualizację, projekty i doradzimy w wyborze techniki nadruku.

 

Nasza firma z początkiem Lutego 2021 otrzymała Subwencję Finansową przyznawaną z Tarczy 2.0. PFR (Polski Fundusz Rozwoju).